Detvianska ulica, Nové Zámky, 940 02

O nás

Stavebná Firma Hegedűs

Spoľahlivý partner v stavebníctve s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami

Naša spoločnosť bola založená s cieľom ponúkať kvalitné stavebné práce pre našich klientov, a to v súlade s ich požiadavkami a potrebami.

Sme tí, ktorí stoja za realizáciou 550 tich projektov v oblasti bytovej a komerčnej výstavby v rôznych regiónoch Slovenska. Našou hlavnou prioritou je vždy dosiahnuť najvyššiu kvalitu práce a spokojnosť našich klientov.

V našom tíme máme kvalifikovaných a skúsených odborníkov, ktorí sú pripravení prijať akýkoľvek významný projekt v stavebníctve a zabezpečiť jeho kvalitnú a efektívnu realizáciu. Vždy sa snažíme pracovať v súlade s najnovšími technológiami a trendami v oblasti stavebníctva.

Spolupracujeme s renomovanými dodávateľmi a partnermi, aby sme zabezpečili dodanie najkvalitnejších materiálov a vybavenia pre naše projekty. Okrem toho sa snažíme dodržiavať najvyššie etické a environmentálne normy v stavebnom priemysle.

Veríme, že naša dlhoročná skúsenosť v stavebníctve a naše odborné znalosti nám umožňujú ponúkať kvalitné a spoľahlivé stavebné práce pre našich klientov.

img
20 rokov
skúseností
4

Poschodia

14

Bytov

20

Parkovacích miest

5

minút autom do centra

Neváhajte nás kontaktovať

Máte otázky ohľadom bývania na Detvianskej?

0903 217 795